31 Finał WOŚP również z naszywkami

W 2023 roku firma Naszywki.pl kolejny raz zagra wspólnie z Wielka Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Jak zwykle na internetowych aukcjach Allegro pojawią się haftowane serca w trzech różnych wersjach: naszywka standardowa, naszywka z rokiem, oraz najbardziej pożądana wśród kolekcjonerów – naszywka wyglądem nawiązująca do szaty graficznej finału. Prototyp tej ostatniej (na 31 finał przygotowaliśmy kolorowy haft z flamingiem), która zostanie wykonana w nakładzie równym tylko 50 sztuk, możecie już oglądać na poniższej grafice.

Kiedy pojawią się aukcje?

Sprzedaż naszywek ruszy na dziesięć dni przed finałem, możecie spodziewać się pierwszych aukcji internetowych już 19 stycznia. Wszystkie aukcje skończą się w dniu wielkiego finału, tj. 29 stycznia 2023 roku.

Gdzie licytować?

Wszystkie naszywki wystawiliśmy na aukcje charytatywne Allegro w dniu 19 stycznia 2023. Od tego momentu zapraszamy do licytacji tutaj.

Dużym atutem i udogodnieniem dla licytujących jest pojawianie się przy każdym haftowanym serduszku oferty SMART. Oznacza to, że każdy użytkownik, biorący udział w licytacji i posiadający wykupiony pakiet SMART, nie zapłaci za przesyłkę jeżeli wartość zakupów przekroczy 45zł.