Nagrody dla Automobilklubu Stargardzkiego

banner-beczka1Automobilklub Stargardzki w zawodach z cyku Samochodowe Mistrzostwa Stargardu w sezonie 2011 zamiast tradycyjnych pucharów wręczał uczestnikom nagrody w postaci dużych naszywek oprawionych w antyramę. Naszywki wielkości około kartki A4 z podaną pozycją, datą, nazwą imprezy oraz z adresem internetowym naszej firmy tj. Naszywki.pl Ponadto na koniec całego cyklu SMS nagrody naszywki zawierały imię i nazwisko uczestnika.

Puchary w formie naszywek cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczestników, a organizatorom taka forma nagrody przypadła do gustu.

naszywki-gotowe

Zapraszamy również na stronę Automobilklubu Stargardzkiego gdzie znajduje się więcej informacji na temat imprez motoryzacyjnych.

logo-akJednak na nagrodach nasza współpraca z moto.stargard.pl się nie kończy.  Lubiana przez klubowiczów naszywka z logo Automobilklubu Stargardzkiego jest również naszej produkcji. Mały emblemat najczęściej jest przyszywany przez członków klubu na kurtkach lub koszulkach na sercu.

Oficjalna gala kończąca sezon odbyła się 2 grudnia w Stargardzie Szczecińskim. Podczas uroczystości otrzymaliśmy jako sponsor firma Naszywki.pl duży szklany puchar z wygrawerowanym naszym logo i podziękowaniem.  My również dziękujemy!

Każda udana współpraca owocuje również spontanicznymi podziękowaniami w różnej formie. Te zawsze wywołują największą radość.  Poniżej zdjęcie Tomka w czapeczce z haftem i naszywką od nas. Oczywiście na zdjęciu też auto bez którego impreza “4 MINI OES o puchar Tesco 9.09.2012” odbyć by się nie mogła.