Haftowane Serduszka na 32 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Z radością informujemy, że unikatowe naszywki przygotowane specjalnie na tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są już dostępne. Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych charytatywnych aukcjach, które rozpoczną się już w najbliższy poniedziałek. To wyjątkowa okazja, aby zdobyć coś wyjątkowego i jednocześnie wesprzeć szlachetną inicjatywę.

Prosimy zaglądać na aukcje orkiestry, gdzie nasze wyjątkowe naszywki będą na Was czekać. Każdy wzór jest świadectwem niezwykłego zaangażowania i serca włożonego w pomoc innym. Licytacja to nie tylko szansa na posiadanie limitowanej edycji pamiątki, ale także okazja do wyrażenia solidarności i wsparcia dla tych, którzy tej pomocy potrzebują najbardziej.

Bezpośredni link do licytacji tutaj.

W tym roku, kontynuując wieloletnią tradycję, nasze naszywki, stworzone przez firmę Naszywki.pl, będą dostępne aż do dnia finału, czyli 28 stycznia 2024. Kolekcjonerskie egzemplarze i te z wyszytym rokiem 2024 są limitowane do zaledwie 50 sztuk każdy. Jednakże, dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy również kilkaset standardowych serc WOŚP – mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Do dnia dzisiejszego udało nam się zebrać imponującą sumę 399 171,18 złotych ze sprzedaży naszywek na internetowych charytatywnych aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku, pełni optymizmu, mierzymy wysoko – wierzymy, że wspólnie przekroczymy magiczną granicę pół miliona złotych.

Wasz wkład ma nieocenione znaczenie, a każda licytowana złotówka przyczynia się do wielkich dokonań. Dołączcie do nas, licytujcie i bądźcie częścią czegoś wyjątkowego. Wszystkie zebrane środki, jak zawsze, zostaną przeznaczone na cele charytatywne, wspierając tym samym działania WOŚP w zakresie ochrony zdrowia i ratowania życia dzieci oraz seniorów.

Nie przegapcie tej szansy na wyjątkowy gest – bądźcie z nami i wspierajcie WOŚP poprzez licytację tych wyjątkowych naszywek. Pokażmy razem, ile dobrego możemy zrobić, gdy łączymy siły.

Z góry dziękujemy każdemu, kto dołączy do naszej inicjatywy. Pamiętajcie, że każdy, nawet najmniejszy wkład, jest krokiem do osiągnięcia celu. Razem tworzymy orkiestrę, która gra najpiękniejszą melodię – melodię pomocy i nadziei.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa i licytacji!