Sponsoring

Do kogo skierowana jest oferta sponsoringu od Naszywki.pl?

Oferta skierowana jest specjalnie do właścicieli i webmasterów stron internetowych oraz wszystkich osób mających wpływ na ostateczny wygląd dowolnej strony internetowej. Jeżeli zarządzasz często odwiedzanym profilem w portalu społecznościowym to też jesteś w grupie docelowej. Jeżeli spełniasz powyższe warunki to masz szansę na otrzymanie od nas naszywki z własnym wzorem – np z logo lub naszywki z naszego sklepu internetowego naszywki24.pl

Dlaczego Sponsoring?

W zamian za udostępnienie nam na swojej stronie internetowej powierzchni reklamowej oferujemy rabat lub możliwość otrzymania naszywek za darmo. Pragniemy w ten sposób zareklamować nasze produkty i usługi jednocześnie zyskując zadowolonego klienta.

Nasze oczekiwania.

W zamian za doskonałej jakości haftowane naszywki oczekujemy, że umieścisz na swojej stronie internetowej naszą reklamę np w formie bannera. Reklama powinna być widoczna dla wszystkich odwiedzających i być umieszczona na stronie głównej oraz większości podstron. Ponadto kiedy otrzymasz już od nas produkty, umieść na stronie (np w dziale “Aktualności” krótki artykuł, który zaprezentuje użytkownikom Twojej strony otrzymane naszywki. Możesz opisać jak wyglądają naszywki, co przedstawiają, kto będzie z nich korzystał, jak je zdobyć. Nie zapomnij poinformować o Naszywki.pl .

Co dokładnie oferujemy w zamian?

W zamian za promocję jednej z naszych stron internetowych masz szansę otrzymać od nas naszywki z własnym logo całkowicie za darmo, lub naszywki ze sklepu naszywki24.pl

Jak zacząć?

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, przyślij do nas e-mail na adres bok@naszywki.pl wraz z adresem strony i miejscem (miejscach), w którym miałby się znaleźć link na okres minimum jednego roku. W ciągu 48 godzin otrzymasz od nas odpowiedź .

Zapraszamy do współpracy.