Naszywka z logo amerykańskiego wojskowego satelity.

NROL-39 lub USA 247 również: Topaz 3. Ta naszywka jest niemalże niezbędna dla każdego fana kosmosu i badań kosmicznych. Pradopodobnie najbardziej tajemniczym miejscem na planecie ziemi są najgłębsze wody oceanów. Te miejsca są mniej zbadane niż wiele innych, które znajdują się w przestrzeni kosmicznej. Więcej wiemy o księżycach Saturna niż o tym co znajduje się 10 km pod naszymi nogami. Czy projektant naszywki NROL-39 wziął to pod uwagę? A może po prostu starał się stworzyć najbardziej złowieszcze logo, jakiego nigdy wcześniej nie użyła żadna agencja rządowa! Więcej o samej misji przeczytacie w Wikipedii.

To logo, na którym widnieje ogromna kosmiczna ośmiornica, która pozornie przejmuje świat słowami „NIC NIE JEST POZA NASZYM ZASIĘGIEM”, może wydawać się nieco uciążliwa dla większości z nas. W rzeczywistości pojawiło się sporo kontrowersji wokół projektu Krajowego Biura Rozpoznania(National Reconnaissance Office) dla misji NROL-39, gdy został zaprezentowany akurat w momencie toczących się afer inwigilacyjnych w 2013 roku.

Oferta specjalna dla organizacji współpracujących z ESA
W Naszywki.pl rozumiemy, jak ważne jest wspieranie powstawania nowych technologii, zwłaszcza tych związanych z badaniem kosmosu. Skontaktuj się z nami, jeśli oficjalnie współpracujesz z Europejską Agencją Kosmiczną – ESA. Czeka dla ciebie  specjalna zniżka na naszywki z własnym logo. 

Rzecznik NRO ujawnił, że ich logo ma więcej wspólnego z ośmiornicą, która reprezentuje wyjątkową inteligencję, wszechstronność i możliwości dostosowania; Cechy, których NRO używa do ochrony świata przed niepożądanymi działaniami, bez względu na to, gdzie się znajdują. Inni uważają, że być może wysyła ukrytą wiadomość, że ośmiornice są istotami obcymi. Bez względu na to, czy postrzegasz ośmiornicę jako wielkiego obrońcę ludzkości, czy istotę kosmitów wysłaną w celu zniszczenia świata i wszystkich jego mieszkańców, ta haftowana naszywka z pewnością stanowi doskonały początek rozmowy!

Ta okrągła haftowana naszywka ma żywe kolory i wyraźne litery; Chociaż wysokiej jakości kunszt z pewnością nie jest konieczny, aby wyróżnić ten wyjątkowy emblemat! Mamy ogromny wybór pięknie zaprojektowanych haftowanych naszywek w niewiarygodnie rozsądnych cenach, dzięki czemu możesz ubrać swoją ulubioną kurtkę, plecak i wiele więcej w spersonalizowanym stylu! Jeśli ta obca ośmiornica otaczająca ziemię bezdusznym wyrazem twarzy i przerażającym hasłem nie jest dokładnie tym czego oczekujesz to mamy wiele innych mniej groźnych opcji!

Naszywki z własnym wzorem. Wypełnij krótki formularz.
Dostarczymy najwyższej jakości haftowane produkty w ciągu 10dni.