Druga Fala +50% do końca listopada

Tej jesieni, ponawiamy naszywkową wiosenną promocję. Ponownie oddajemy do Waszej dyspozycji, doskonałej jakości naszywki z własnym wzorem, w lepszej cenie.
Dzięki współpracy z drużyną Naszywki.pl masz gwarancję, że Twoje zamówienie zostanie zrealizowane przez profesjonalistów. Taka okazja może się nie powtórzyć. Do każdego zamówienia na 120 lub więcej naszywek z własnym wzorem dodamy 50% gratis. Oferta ważna do końca listopada 2020 roku.

Jak to działa? Zamów 120 naszywek z własnym wzorem, otrzymasz zupełnie za darmo kolejne 60 sztuk sztuk.  Pamiętaj, oferta jest ważna tylko do końca listopada 2020 roku. 

Przejdź do formularza wyceny naszywek.

Nie przegap okazji zamówienia najwyższej jakości naszywek z Naszywki.pl za ułamek ich oryginalnej ceny. Dodatkowe korzyści: Korzystając z oferty wspierasz naszą działalność i zapewniasz pracę w tym niezwykle trudnym dla nas czasie. 

Co w Naszywki24.pl ?

Zajrzycie też do sklepu naszywki24.pl gdzie znajdziecie dziesiątki wzorów naszywek związanych z aktualnie panującą pandemią. Znajdziecie tam również naszywki Halloween przedstawiające pomarańczową dynię w maseczce i wiele innych wzorów, które aktualnie są “na czasie”.

Dziękujemy!

Zapraszamy