Walentynkowy rabat

Specjalna oferta Walentynkowa 2023. Uzyskaj 20% rabatu na każdą naszywkę haftowaną z własnym wzorem, taką na której widoczne jest serce. Oferta ważna do ostatniego dnia lutego.

Jak zamówić?

Wypełnij formularz ofertowy znajdujący się na stronie firmy Naszywki.pl i prześlij swój projekt z dowolnym sercem na nim. Może to być tylko malutkie serduszko w rogu lub duże, które wypełni całą naszywkę. Nasz zespół zauważy serce, a 20% zniżka zostanie automatycznie przypisana do zamówienia.

Kiedy otrzymam zamówienie?

Przygotowujemy wyceny haftów w ciągu czterech godzin w dni robocze. Projektowanie Twojej naszywki trwa zazwyczaj 3 – 5 dni, a ostateczna produkcja do dziesięciu dni. Dostawa na terenie Polski to tylko jeden dzień roboczy. Dostarczamy zamówienia na terenie całej Europy.

Czy obowiązują limity?

Oferta dotyczy tylko zamówień naszywek z Twoim projektem i nie dotyczy naszywek ze sklepu internetowego Naszywki24.pl. Ponadto promocja będzie stosowana do zamówień zawierających nie więcej niż 200 naszywek z tym samym wzorem lub zamówień, których wartość przekracza 5000 zł.