Trzy wzory Naszywek na WOŚP 2019

Haftowane komputerowo naszywki na 27 finał WOŚP już gotowe. Oprócz standardowej naszywki serce z logiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przygotowaliśmy jeszcze naszywkę kolekcjonerską i limitowaną. Również w tym roku gorąco zapraszamy Was do licytacji produktów przygotowanych wspólnie z firmą ARDA oraz Fundacją Mundi Plumarii.

Logo WOŚP

Jest to najbardziej popularna z naszywek WOŚP jakie przygotowujemy w Naszywki.pl, w niemalże niezmienionej formie od 12 lat! Wysokość ok. 8,7cm Szerokość ok. 9,0cm wycięta w kształt serca. Naszywka wykonana jest techniką haftu komputerowego na czerwonej tkaninie. Produkt jest od spodu usztywniony jedną warstwą flizeliny. Obszycie czarną nicią i wykończenie laserem. Co roku na aukcje przeznaczamy około 200 – 300 aplikacji tego wzoru. Ponadto, na podstawie tego wzoru powstają co roku naszywki dla wybranych sztabów WOŚP.

Naszywka z rokiem 2019

Emblemat posiada wyszyty z boku mały napis o treści “2019”. Poza tym naszywka wygląda identycznie jak wersja standardowa. Co roku wykonujemy tylko 50 sztuk takich naszywek – dlatego ich wartość na aukcjach charytatywnych jest bardzo wysoka. Mimo, że wszystkie nasze produkty są wystawiane od symbolicznej ceny 1zł to większość z nich jest licytowana za kwotę przekraczającą 100zł, a często sprzedawane są po 200zł lub 300zł.

Wersja Kolekcjonerska

To najcenniejsze trofeum WOŚP jakie powstaje w naszej firmie. Podobnie jak w przypadku wersji limitowanej tak samo tutaj limit to 50 sztuk rocznie. Cena sprzedaży pojedynczej plakietki często przekracza 400zł. Naszywka przygotowana specjalnie na 27 finał swoim wyglądem nawiązuje do szaty graficznej całego wydarzenia, którego inicjatorem jest Jurek Owsiak. W tym roku wymiar naszywki to 10cm x 8cm. Emblemat przedstawia kolorowe bąki, które są symbolem tegorocznego finału. Produkt w kształcie prostokąta z zaokrąglonymi rogami, obszycie typu merrow czarną nicią,

Zapraszamy do licytacji już od 31 grudnia 2018 roku. Śledź nasze konto na Facebook gdzie informujemy na bieżąco o przebiegu licytacji. Tam również, na kilka godzin przed nowym rokiem pojawią się linki do aukcji.