Emblematy dla Tatrzańskiego Parku Narodowego

Górskie spacery są dla nas niezwykłą przyjemnością i ważnym elementem satysfakcjonującym nasze życie. Zdobywanie kolejnych szczytów wiąże się z radością i dumą. A jak inaczej wyrazić swoje osiągnięcia jak nie przy wykorzystaniu estetycznych naszywek?

W naszej pracowni powstają naszywki dla Polskich parków narodowych, niektóre z nich prezentujemy na naszej stronie internetowej.

Wysoka jakość.

Odwzorowanie flory i fauny w formie haftu komputerowego to szczególnie trudne zadanie, które wymaga wielu godzin pracy artystów i projektantów. Bardzo ważne jest odpowiednie ułożenie nici (pod odpowiednim kątem, o odpowiedniej długości i gęstości), zapewnia ono wyrazistą fakturę powierzchni produktu.

Szukasz naszywek z własnym wzorem? Wykonujemy doskonałej jakości naszywki z logotypami. Napisz do nas już dziś. Odbierz gotowy produkt w dwa tygodnie.

Co przedstawiają naszywki TPN?

Głównym motywem jaki pojawia się na emblematach jest kozica. Zwierzę to jest żywym symbol Tatr, na stałe wpisało się w świadomość mieszkańców Zakopanego i całego Podhala jako przykład swobody i umiłowania gór. Jedna z naszywek ponadto przedstawia popularny górski kwiat tj. szarotkę oraz widok gór na tle niebieskiego nieba. Obie naszywki są okrągłe.