Rewers medaliku św. Benedykta


Medalik św. Benedykta to wyrazisty wzór i ważny chrześcijański symbol. Medalik św. Benedykta służy jako potwierdzenie wiary. W szczególności jest to część katolickiej praktyki wzywania poszczególnych świętych do ich błogosławieństwa i ochrony. Tysiące wierzących na całym świecie nosi symbole Świętych, z którymi czują się związani każdego dnia.

Św. Benedykt jest założycielem benedyktyńskiego zakonu mnichów, ale insygnia cieszą się szerokim zainteresowaniem poza światem monastycznym.

Uważa się, że medal św. Benedykta zapewnia ochronę przed klątwami, chorobami i pomaga noszącemu walczyć z ich wadami. Niektórzy ludzie noszą go również jako symbol przypominający im o czymś osobistym.

Haftowana naszywka, kopia medaliku, ma kształt okrągłego czarnego koła z lekko wypukłym białym szwem, aby wyróżnić inicjały modlitewne i centralny krzyż. Napis na naszywce ma klasyczną ozdobną czcionkę, która idealnie wpisuje się w jej tradycyjną prezentację.

Na insygniach św. Benedykta znajduje się centralny krzyż z czterema okręgami otaczającymi go w większym zewnętrznym kręgu. Zawiera również inicjały kilku podstawowych modlitw, więc jest to sposób na zabranie ze sobą modlitwy. Naszywki.pl pomaga wyrazić siebie i nosić ze sobą znaczące emblematy w codziennym życiu. Haftowane naszywki z insygniami religijnymi są trwałe, widoczne i łatwa do zamocowania.

Szukasz naszywek z własnym wzorem? Wykonujemy doskonałej jakości insignia religijne. Napisz do nas już dziś. Odbierz gotowy produkt w dwa tygodnie.

Rozwiązania proponowane przez Naszywki.pl to sposób na zdobienie własnego ubrania lub akcesorium z tkaniny. Wybór naszywki haftowanej dodaje wrażenia jakości i trwałości często podkreślają wartość produktu.