Yin Yang według Twojego pomysłu

Coraz częściej widzimy, że nasi klienci dostosowują powszechnie znane symbole do swoich potrzeb. Tym razem stało się tak samo z popularnym znakiem Yin Yang.

“W chińskiej filozofii yin i yang opisują, jak pozornie przeciwne siły mogą faktycznie być komplementarne, wzajemnie powiązane i współzależne w świecie przyrody, i jak mogą się łączyć nawzajem gdy są ze sobą powiązane.” Wikipedia.

Wzór yin yang został dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Po lewej stronie pojawił się ślad ludzkiej stopy. Po prawej stronie jest wyszywany zielony liść. Jak myślisz, co zamierzał autor? Ludzie i przyroda mogą i muszą współistnieć i wzajemnie się uzupełniać?

Całość została przedstawiona w formie małej okrągłej haftowanej naszywki. Czarny jest kolorem tkaniny i nie został haftowany.

Masz pomysł na swój własny wzór? Czy chcesz dostosować grafikę Yin Yang do własnych potrzeb? Skontaktuj się z nami już dziś i otrzymaj emblematy najwyższej jakości w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Ponadto znajdziesz kilka rodzajów naszywek Yin Yang w naszym sklepie internetowym. Możesz wybrać przyszycie, przyprasowanie na gorąco lub zapięcie na rzepy.